Продавець Інтернет магазин електронних компонентів "Electronic.in.ua" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
311 відгуків
Мінімум 200 грн.Післяоплата,передплата промоплатою та LiqPayТут вибираємо товар
Інтернет магазин "Electronic.in.ua"
Контакти
Інтернет магазин електронних компонентів "Electronic.in.ua"Лишенко Віталій
Мінімальне замовлення 200 грн. Надсилання замовлення відразу після передоплати з м, Дніпро, Україна
+380 (96) 230-85-47
+380962308547
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (96) 230-85-47

Флюс F3. 100 мл.

60 

Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн

  • На складі
  • Код: 0317.1
Флюс F3. 100 мл.
Флюс F3. 100 мл.На складі
60 
Купити
+380 (96) 230-85-47
Купити
+380 (96) 230-85-47
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Флюс F3 - флюс не содержащий кислот и сделан на основе абсолютированного изопропилового спирта и канифоли с добавлением активных добавок. Активирующие добавки работают только при температуре пайки и при обычной температуре не активны. Применяют для пайки меди, изделий с никелевыми покрытиями. Флюс активнее флюса F1(добавлена дополнительно еще одна активная добавка) и в большинстве случаев не требует промывки после пайки. При необходимости остатки флюса очистить тканью или обработать место пайки специальной смывкой.

Тара может отличатся от изображенной на фото.

Інформація для замовлення
  • Ціна: 60 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner