Продавець Інтернет магазин електронних компонентів "Electronic.in.ua" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
632 відгуків
Мінімум 200 грн.Післяоплата,передплата промоплатою та LiqPayТут вибираємо товар
Інтернет магазин "Electronic.in.ua"
Контакти
Інтернет магазин електронних компонентів "Electronic.in.ua"Лишенко Віталій
Мінімальне замовлення 200 грн. Відправлення замовлення відразу після передоплати або післяплатою з м., Дніпро, Україна
+380 (96) 230-85-47
+380962308547
+380 (96) 230-85-47

Угода

УГОДА

Основні поняття

 • Відвідувач Сайту — особа, що відвідала сайт https://electronic.in.ua/ без мети розміщення Замовлення.
 • Користувач — фізична особа, відвідувач Сайту, який приймає умови угоди і бажає оформити Замовлення на сайті https://electronic.in.ua/
 • Покупець — Користувач, який розмістив Замовлення на сайті https://electronic.in.ua/ у цілях придбання товару для особистих потреб.
 • Electronic — ФОП Лышенко Ст. Ст. Продаж товарів здійснюється зі складів Продавця.
 • Продавець — Electronic.
 • Інтернет-магазин — Інтернет-сайт, розташований в мережі інтернет за адресою https://electronic.in.ua/, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати та доставки Товарів Покупцям.
 • Сайт — https://electronic.in.ua/.
 • Товар — роз'єми і інші товари, представлені на продажу на Сайті Продавця.
 • Замовлення — належним чином оформлений запит Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, обраних на Сайті.
 1. Загальні положення

  1. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою https://electronic.in.ua/.
  2. Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче. У разі незгоди Користувач зобов'язаний негайно припинити використання сервісу та покинути сайт https://electronic.in.ua/.
  3. Справжні Умови продажу товарів, а також інформація про Товар, подана на Сайті, є публічною офертою у відповідності зі ст. 633 Цивільного кодексу України.
  4. Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача/Покупця. Нова редакція Умов набирає чинності з моменту її опублікування на Сайті, якщо не буде передбачено інше.
  5. Угода (далі – Угода) набирає чинності з моменту відправлення Покупцю Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення без авторизації на Сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення по телефону +380503622972.
   1. Договір роздрібної купівлі-продажу Товару вважається укладеним з моменту видачі Продавцем Покупцеві касового або товарного чека або іншого документа, що підтверджує оплату товару.
   2. Повідомляючи Продавцеві свій e-mail і номер телефону, Відвідувач Сайту/Користувач/Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем, у цілях здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутніх і діючих акціях та інших заходах Продавця, про передачу замовлення на доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язань Покупцем в рамках цієї Публічної оферти.
 2. Предмет угоди

  1. Предметом Угоди є надання можливості Користувачу набувати для особистих, сімейних, домашніх, виробничих та інших потреб, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою https://electronic.in.ua/.
  2. Дана Угода поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.
 3. Реєстрація на сайті

  1. Реєстрація на Сайті здійснюється за допомогою спливаючого вікна «Реєстрація».
  2. Реєстрація на Сайті не є обов'язковою для оформлення Замовлення.
  3. Продавець не несе відповідальності за точність та правильність інформації, наданої Користувачем при реєстрації.
  4. Користувач зобов'язується не повідомляти третім особам логін та пароль, зазначені Користувачем при реєстрації.
  5. Спілкування Користувача/Покупця з операторами Call-центру / менеджерами та іншими представниками Продавця повинно будуватися на принципах загальноприйнятої моралі і комунікаційного етикету. Строго заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також погроз і шантажу, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані.
 4. Товар і порядок здійснення покупки

  1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії є простими ілюстраціями до нього та можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар опису/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару Покупець повинен написати повідомлення на сайті продавцю або зателефонувати за номером телефону +380503622972.
  2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній вправі виключити зазначений Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення за адресою, вказаною Покупцем при реєстрації (або дзвінком).
  3. Покупець несе повну відповідальність за надання невірних відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.
  4. У разі скасування повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений.
  5. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцю надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надіслання електронного повідомлення за адресою, вказаною Покупцем при реєстрації, або по телефону. Менеджер, що обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.
  6. Очікувана дата передачі Замовлення в Службу доставки Покупцеві повідомляється менеджером, обслуговуючим Замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку Покупцеві. Дата передачі Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку в разі наявності об'єктивних, на думку Продавця, причин.
 5. Доставка замовлення

  1. Товар доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення з післяплатою. Способи, а також приблизні терміни доставки Товарів вказані на Сайті в розділі «Способи доставки» за адресою https://electronic.in.ua/delivery_info. Конкретні строки доставки можуть бути узгоджені Споживачем з оператором Call-центру при підтвердженні замовлення.
  2. Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, обмежена межами України. Покупець також погоджується, що територія доставки Товарів, що реалізуються іншими Продавцями, може бути обмежена. Інформація про території доставки Товарів, що реалізуються іншими Продавцями, представлена на відповідних сторінках Продавців на Сайті.
  3. Затримки в доставці зважаючи на можливі непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.
  4. При доставці Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, вказаною в Замовленні в якості одержувача (далі Покупець і третя особа іменуються «Одержувач»). При неможливості отримання Замовлення, сплаченого шляхом готівкового розрахунку, зазначеними вище особами, Замовлення може бути вручений особі, якій може надати відомості про Замовлення (номер відправлення та/або ПІБ Одержувача), а також сплатити вартість замовлення в повному обсязі особі, яка здійснює доставку Замовлення.
  5. Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення та отримання Одержувачем Замовлення підписи в документах, що підтверджують доставку Замовлення.
  6. Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов'язань, зазначених в пункті 5.4. цієї Угоди, при врученні передплаченого Замовлення особа, яка здійснює доставку Замовлення, вправі вимагати документ, що засвідчує особу Одержувача, а також вказати тип і номер наданого Одержувачем документа на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність та захист персональних даних Отримувача.
  7. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з відомостей про Продавця замовленого Товару, ваги Товару, регіону і способу доставки, а також (у разі необхідності) форми оплати, і вказується на Сайті на останньому етапі оформлення Замовлення.
  8. Обов'язок Продавця передати товар Покупцеві вважається виконаним у момент отримання Покупцем відправлення, як цей момент визначається у відповідності з діючими правилами поштового зв'язку.
   1. Порядок доставки та розкриття Відправлень, що містять товар, визначається чинними правилами поштового зв'язку.
  9. При прийнятті Замовлення від кур'єра, Одержувач зобов'язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити термін служби доставленого Товару і цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленому Товару, Одержувач розписується у «Бланку доставки замовлень» і оплачує Замовлення. Підпис у доставочних документах свідчить про те, що претензій до Товару Одержувачем не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі Товару.
  10. Уточнити дату, час і при необхідності маршрут доставки, можна у менеджера, який зв'язується з Покупцем для підтвердження Замовлення.
  11. Користувач розуміє і погоджується з тим, що:
   здійснення доставки - окрема послуга, що не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару та здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, які виникли після одержання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов'язаннями Продавця. У зв'язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару у цілях гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару за допомогою виїзду до Покупця і не передбачає можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такий, у відповідності з Законом України «Про захист прав споживачів».
 6. Оплата товару

  1. Ціна товару зазначається в гривнях. Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів.

  2. Ціна Товару зазначається на Сайті. У разі неправильного зазначення ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за фіксованою ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим.
  3. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.
  4. Оплата Товару здійснюється Покупцем:
   1. готівкою при отриманні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, вказаної на Сайті з урахуванням знижок;
   2. безготівковими коштами з використанням банківських карт при оформленні Замовлення до суми, відповідної сумі Замовлення, вказаної на Сайті з урахуванням знижок.
  5. Electronic вправі надавати знижки на Товари і встановлювати програму бонусів і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.
  6. Electronic має право в односторонньому порядку визначати для конкретного Покупця доступні йому способи оплати, скасовувати зроблені Покупцем замовлення у разі, якщо Покупець здійснив або був запідозрений Electronic у вчиненні протиправних дій, спрямованих на спричинення збитків (крадіжка, грабіж, розбій, шахрайство, підміна, умисне пошкодження майна та ін).
 7. Повернення товару та грошових коштів

  1. Повернення Товару здійснюється згідно з розділом «Як повернути товар?», зазначеним на Сайті за адресою https://electronic.in.ua/return_policy Відправка товарів здійснюється за рахунок Покупця.

  2. Повернення Товару належної якості:

   1. Повернення Товару належної якості можливий у випадку, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також збережений розрахунковий документ, виданий Покупцю разом з проданим товаром.
   2. При відмові Покупця від Товару згідно п. 7.2.1. Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, протягом 30 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом із заповненим Покупцем заявою на повернення. Повернення грошових коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, вказаною в Замовленні на Товар. У разі, якщо Покупець в Замовленні вказав невірні дані, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцеві в поверненні грошових коштів.
   3. Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цього договору і вимагати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернений товар грошову суму протягом 30 днів з дня повернення Товару.
  3. Повернення Товару неналежної якості:
   1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну, або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неналежної якості Товару та/ або неможливості використання його за призначенням.
   2. Зовнішній вигляд та комплектність Товару, а також комплектність всього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем у момент доставки Товару.
   3. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності і товарного вигляду не приймаються.
   4. Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості, і інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст. 8 «Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості» Закону України «Про захист прав споживачів».
   5. Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (п. 4 ст. 12 Закону України «Про захист прав споживачів»).
  4. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару поштовим, банківським переказом (через ПриватБанк), а також шляхом перерахування на банківську карту (карта повинна бути емітована на території України; валюта картки - гривня).
  5. У разі оплати Замовлення способом, зазначеним у п. 6.4.2. Оферти, повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту, за допомогою якої був оплачений Товар.
  6. Гарантійний строк товарів, які продаються продавцем Electronic, становить 14 днів з дати одержання товару, якщо інший строк не встановлений виробником у супровідних документах до товару.
  7. Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передання Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування чи зберігання товару, дій третіх осіб, випадку або непереборної сили.
 8. Відповідальність

  1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Споживачу внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.
 9. Конфіденційність і захист інформації

  1. Персональні дані Користувача/Покупця обробляється відповідно до Закону України від 01 червня 2010 року № 2297-VI «ПРО захист персональних даних».
  2. Особисті дані збираються виключно з метою дотримання вимог, діючих у сфері регулювання податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку та відносин у сфері реклами. Термін зберігання і обробки персональних даних складає 5 років.
  3. При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: Прізвище, Ім'я, адреса електронної пошти, номер контактного телефону та пароль для доступу до Сайту.
  4. Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, у тому числі і в цілях просування Продавцем товарів і послуг.
  5. Продавець використовує персональні дані Користувача/Покупця:

   • для реєстрації Користувача на Сайті;
   • для виконання своїх зобов'язань перед Користувачем/Покупцем;
   • для оцінки і аналізу роботи Сайту;
   • для визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем.
   1. Продавець має право відправляти інформаційні, у тому числі рекламні повідомлення на електронну пошту і мобільний телефон Користувача/Покупця з його згоди. Користувач/Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, які інформують Користувача/Покупця про замовлення та етапи його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.
  6. Продавец вправе использовать технологию «Cookies». «Cookies» не содержат конфиденциальную информацию и не передаются третьим лицам.
  7. Продавец получает информацию об ip-адресе посетителя Сайта https://electronic.in.ua. Данная информация не используется для установления личности посетителя.
  8. Продавец не несет ответственности за сведения, предоставленные Пользователем/Покупателем на Сайте в общедоступной форме.
  9. Продавец вправе осуществлять записи телефонных разговоров с Пользователем/Покупателем. При этом Продавец обязуется: предотвращать попытки несанкционированного доступа к информации, полученной в ходе телефонных переговоров, и/или передачу ее третьим лицам, не имеющим непосредственного отношения к исполнению Заказов, в соответствии с Законом Украины от 02.10.1992 года № 2657-XII «Об информации».
 10. Срок действия Публичной оферты

  1. Настоящая Публичная оферта вступает в силу с момента её акцепта Посетителем Сайта/Покупателем, и действует до момента отзыва акцепта Публичной оферты.
 11. Дополнительные условия

  1. Продавец вправе переуступать либо каким-либо иным способом передавать свои права и обязанности, вытекающие из его отношений с Покупателем, третьим лицам.
  2. Интернет-магазин и предоставляемые сервисы могут временно частично или полностью недоступны по причине проведения профилактических или иных работ или по любым другим причинам технического характера. Техническая служба Продавца имеет право периодически проводить необходимые профилактические или иные работы с предварительным уведомлением Покупателей или без такового.
  3. К отношениям между Пользователем/Покупателем и Продавцом применяются положения законодательства Украины.
  4. В случае возникновения вопросов и претензий со стороны Пользователя/Покупателя он может обратиться к Продавцу по телефону или иным доступным способом. Все возникающее споры стороны будут стараться решить путем переговоров, при недостижении соглашения спор будет передан на рассмотрение в судебный орган в соответствии с действующим законодательством Украины.
  5. Признание судом недействительности какого-либо положения настоящего Соглашения не влечет за собой недействительность остальных положений.
  6. У разі оплати Замовлення способом, зазначеним у п. 6.4.2. Оферти, можливо списання додаткової комісії банком-емітентом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner